Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Firma Tissot ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową linię Tissot Tradition. Zegarki łączą w sobie klasyczny, elegancki wygląd i niepowtarzalny styl. Niewątpliwie, to wspaniała propozycja dla osób ceniących sobie tradycje zegarmistrzowskie, nowoczesność na wysokim światowym poziomie. Model ten posiada kwarcowy, szwajcarski mechanizm. Tissot Tradition jest objęty dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,50 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0636101605800 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Gliszowana tarcza
-Mechanizm ETA F06.111
-Zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie i indeksy


