Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage. Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami. Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T0639073606800 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Koperta stalowa pokryta powłoką PVD w odcieniu różowego złota
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe
-Otwarty balans (open heart)
-Przeszklony dekiel
-Szwajcarski mechanizm automatyczny z rezerwą chodu wynoszącą do 80 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Tarcza w kolorze antracytu
-Zapięcie motylkowe
-Znaczniki godzin indeksy


