Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
Nowa usługa salonu Strojny - prezentacja zegarków marki Breitling u Klienta.
Szczegóły oferty30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zaprojektowany jako lekki zegarek dla sportowców i codzienny sportowy chronograf, Endurance Pro doskonale łączy wysoką precyzję i innowacyjną technologię z żywym i kolorowym designem. To najlepszy zegarek dla sportowców. Endurance Pro sprosta wyzwaniom rygorystycznego treningu i jest wystarczająco modny do codziennego noszenia. Zegarek ma ultralekką kopertę wykonaną z Breitlight 3,3 razy lżejszego niż tytan i 5,8 razy lżejszego niż stal nierdzewna. Niemagnetyczny, stabilny termicznie i hipoalergiczny Breitlight jest wysoce odporny na zadrapania i korozję. Zegarek posiada mechanizm B82 superquartz z certyfikatem COSC zapewniający wyjątkową precyzję.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 12,50 mm |
| Kaliber: | B82 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 44 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - kauczuk |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | Breitlight |
Cechy dodatkowe
-Chronograf
-Datownik
-Materiał koperty Breitlight®
-Mechanizm kaliber Breitling 82
-SuperQuartz™ z kompensacją termiczną
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach
-Obrotowy pierścień


