Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Reedycja kultowego wzoru zegarka z lat 70tych, w którym koperta została zintegrowana ze skórzanym paskiem. Nową linię PRX wyróżnia lekkość, unikalny styl i siła ponadczasowego designu. W 1978 r. Tissot stworzył kwarcowy model z delikatną kopertą, smukłymi indeksami i stalową bransoletą. Szerokie poprzeczne ogniwa, typowe dla ówczesnego designu, były idealnie zintegrowane z płaską kopertą w kształcie tonneau, tworząc smukłą, jednolitą całość. Kilka lat później Tissot zarejestrował nazwę PRX, która stała się synonimem ponadczasowej jakości oraz precyzji. Skrót ten oczywiście nie był przypadkowy, „PR” z francuskiego Précise et Robuste oznacza Precyzyjny i Solidny, a „X” jako rzymska cyfra dziesięć, była odpowiednikiem wodoszczelności zegarka 10ATM (100m). Dziś Tissot, odwołując się do swojego dziedzictwa, prezentuje PRX 40 205, model oddający hołd zegarkowi z tamtej epoki. Jest on przede wszystkim nowoczesną, modną i bardzo udaną interpretacją swojego poprzednika. Marka zachowała, dopracowała i podkreśliła główne cechy historycznego modelu przenosząc je na nowy poziom nieskazitelnej jakości wykończenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka Tissot stworzyła nowy model na skórzanym pasku, który również jak pierwowzór, został zintegrowany w kopertą. Czasomierz objęty jest dwuletnią , międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,4 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374101604100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Elementy luminescencyjne na tarczy Superluminova
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Superluminova
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Kształt koperty beczkowaty
-Materiał koperty stal 316L
-Mechanizm kwarcowy
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Pasek skórzany
-Proste wskazówki typu stick pokryte warstwą SuperLuminova
-Regulowany skórzany pasek
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Znaczniki godzin indeksy


