Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Classic Dream jest to idealny czasomierz dla Panów szukających dyskretnego, piękna i ponadczasowego zegarka. Kolekcja tej wyjątkowej linii zawiera zjawiskowe modele na pasku i bransolecie Wewnątrz koperty pracuje kwarcowy mechanizm. Czasomierze z tej linii bez wątpienia zauroczą, Panów, którzy poszukują wyjątkowego zegarka naręcznego. Tissot Tissot Classic Dream objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1294102203100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Koperta stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


