Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Classic Dream to kolekcja idealna dla osób, które poszukują klasycznego zegarka o minimalistycznym designie. Wskazówki Dauphine sprawiają, że tarcza jest bardzo czytelna, a dodatkowo nadają zegarkowi wyjątkowego charakteru. Dzięki bransolecie, która jest łatwa do czyszczenia przy codziennej pielęgnacji, zegarek zyskuje klasyczny i elegancki styl. Zegarek objęty jest dwuletnią. międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,54 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1294103626100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Standardowe zapięcie paska
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze kości słoniowej
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzi indeksy


