Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Te nowoczesne, a jednocześnie klasyczne zegarki cechują się ponadczasowym designem. Idealnie pasują do formalnych spotkań, ale także codziennego użytku. Rozbudowana kolekcja Tissot Classic Dream pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni model dla siebie. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,5 0 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1294102201300 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Datownik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Koperta, bransoleta wykonana ze stali szlachetnej 316L z powłoką PVD w odcieniu różowego złota
-Minimalistyczna i bardzo czytelna tarcza
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze białym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie


