Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena:
1 400,00 zł
1400.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Te nowoczesne, a jednocześnie klasyczne zegarki cechują się ponadczasowym designem. Idealnie pasują do formalnych spotkań, ale także codziennego użytku. Rozbudowana kolekcja Tissot Classic Dream pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni model dla siebie. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 28 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1292101105300 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Mechanizm szwajcarski kwarcowy
-Tarcza w kolorze czarnym
-Wodoszczelny do ciśnienia 5 barów (50 m / 165 stóp)
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie
Kod produktu:
T129.210.11.053.00


