Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Classic Dream Lady to jeden z najbardziej klasycznych, eleganckich modeli w ofercie szwajcarskiego producenta. Delikatna 28 mm koperta kryje mechanizm kwarcowy z datownikiem oraz sekundnikiem. Cyferblat czasomierza wyróżnia się prostotą i elegancją. Model jest oferowany w wersji z cyframi rzymskimi, indeksami na skórzanym pasku lub na stalowej bransolecie wykonanej ze stali szlachetnej 316L ze złoceniem lub bez. Tissot Classic Dream Lady objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 28 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1292102201300 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Koperta stal szlachetna w połączeniu z powłoką PVD w odcieniu różowego złota na pierścieniu
-Mechanizm F04.115
-Tarcza w kolorze białym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie


