Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Classic Dream Lady to jeden z najbardziej klasycznych, eleganckich modeli w ofercie szwajcarskiego producenta. Delikatna 28 mm koperta kryje mechanizm kwarcowy z datownikiem oraz sekundnikiem. Cyferblat czasomierza wyróżnia się prostotą i elegancją. Model jest oferowany w wersji z cyframi rzymskimi, indeksami na skórzanym pasku lub na stalowej bransolecie wykonanej ze stali 316L ze złoceniem lub bez. Tissot Classic Dream Lady objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 28 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1292101103100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Mechanizm F04.115
-Tarcza srebrzysta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


