Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Classic Dream to kolekcja idealna dla osób, które poszukują klasycznego zegarka o minimalistycznym designie. Wskazówki Dauphine sprawiają, że tarcza jest bardzo czytelna, a dodatkowo nadają zegarkowi wyjątkowego charakteru. Dzięki bransolecie, która jest łatwa do czyszczenia przy codziennej pielęgnacji, zegarek zyskuje klasyczny i elegancki styl. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Kaliber: | 8 3/4 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 28 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna/stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1292102203100 |
Cechy dodatkowe
-Klasyczny i minimalistyczny design
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Koperta stal szlachetna w połączeniu z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota na pierścieniu
-Mechanizm ETA F04.115
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe


