Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarki z kolekcji Tissot Flamingo mają minimalistyczny, pozostający w modzie design. To elegancka biżuteria, która pasuje do wielu stylizacji. Okrągła koperta ze stali szlachetnej 316L pięknie harmonizuje z bransoletą, która subtelnie się z nią łączy. Odporne na zarysowania szafirowe szkło doskonale chroni tarczę i umieszczony pod nią szwajcarski mechanizm kwarcowy. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,40 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0942101133600 |
Cechy dodatkowe
-Cztery diamentowe indeksy
-Karaty 0.0084
-Czystość vs-si
-KolorTop Wesselton
-Szlif8/8 szlif pojedynczy
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze różowym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami


