Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
14 dni
Cena:
1 850,00 zł
1850.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Flamingo zachwyca prostotą wzornictwa. Zegarek oferowany jest w wersji na skórzanym pasku lub subtelnej bransolecie. Koronkę zegarka wieńczy gładko polerowany lśniący klejnot. Niektóre wersje wyposażono w urzekające tarcze z masy perłowej. Tissot Flamingo szybko stanie się klasykiem stylu i będzie wzbudzał zachwyt gdziekolwiek się pojawi. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,35 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T0942101111601 |
Cechy dodatkowe
-Diamenty na tarczy 12 szt.
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Czystość vs-si
-Karaty 0,02
-Kolor Top Wesselton
-Szlif 8/8 szlif pojedynczy
-Materiał koperty, bransolety stal szlachetna 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza biała masa perłowa
-Wodoszczelny do ciśnienia 5 barów (50 m / 165 stóp)
Zapięcie bransolety motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin diamenty
Kod produktu:
T094.210.11.116.01


