Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarki z kolekcji Tissot Flamingo mają minimalistyczny, pozostający w modzie design. To elegancka biżuteria, która pasuje do wielu stylizacji. Okrągła koperta ze stali szlachetnej 316L pięknie harmonizuje z bransoletą, która subtelnie się z nią łączy. Odporne na zarysowania szafirowe szkło doskonale chroni tarczę i umieszczony pod nią szwajcarski mechanizm kwarcowy. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,35 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T0942103311602 |
Cechy dodatkowe
-Diamenty na tarczy 12 szt.
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu różowego złota
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarczabiała masa perłowa
-Wodoszczelny do ciśnienia 5 barów (50 m / 165 stóp)
-Zapięcie bransolety motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin diamenty


