Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Dyskretny, ale absolutnie uroczy model. Zamknięto go w malutkiej i bardzo kobiecej, okrągłej kopercie. Wersje na metalowej bransolecie można nosić na ręku luźno, jak biżuterię. Wersje z brylantami zachwycają blaskiem, zaś wersje na pasku elegancją. Wierne swojej nazwie zegarki są naprawdę śliczne. Emanują czarem, któremu trudno się oprzeć.. Tissot Lovely Round objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,35 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 19,50 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1400091611100 |
Cechy dodatkowe
-Dyskretny i kobiecy zegarek w małym rozmiarze
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Połączenie zegarka i prostej biżuterii
-Regulowany skórzany pasek
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza z masy perłowej


