Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Dyskretny, ale absolutnie uroczy model. Zamknięto go w malutkiej i bardzo kobiecej, okrągłej kopercie. Wersje na metalowej bransolecie można nosić na ręku luźno, jak biżuterię. Wersje z brylantami zachwycają blaskiem, zaś wersje na pasku elegancją. Wierne swojej nazwie zegarki są naprawdę śliczne. Emanują czarem, któremu trudno się oprzeć. Tissot Lovely Round objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,35 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 19,50 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1400093609100 |
Cechy dodatkowe
-Dyskretny i kobiecy zegarek w małym rozmiarze
-Koperta ze stali szlachetnej 316L z powłoką PVD w kolorze żółtego złota
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Połączenie zegarka i prostej biżuterii
-Regulowany skórzany pasek
-Spód paska syntetyczny
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza kolorze zielonym
-Wierzchnia warstwa paska wytłaczana skóra bydlęca
-Znaczniki godzin indeksy


