Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Lovely Round jest to idealny czasomierz dla Pań szukających dyskretnego, piękna i ponadczasowego zegarka. Kolekcja tej wyjątkowej linii zawiera zjawiskowe modele na pasku i bransolecie Wewnątrz koperty pracuje kwarcowy mechanizm. Czasomierze z tej linii bez wątpienia zauroczą, Panie, które poszukują wyjątkowego zegarka naręcznego. Tissot Lovely Round objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,35 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 19,50 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal/stal pokryta powłoką PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1400093311100 |
Cechy dodatkowe
-Dyskretny i kobiecy zegarek w małym rozmiarze-
-Połączenie zegarka i prostej biżuterii
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L z PVD w kolorze różowego złota
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Tarcza z masy perłowej


