Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Poznaj Tissot PRX 35 mm Powermatic 80, harmonijne połączenie klasycznego uroku i współczesnej funkcjonalności. Ten 35-milimetrowy zegarek ma wysokiej jakości stalową kopertę i efektowną zieloną tarczę, oddając hołd klasycznemu dziedzictwu tego modelu z 1978 roku. Unikalny wzór tarczy gofrowanej nadaje głębi i charakteru modelowi z mechanizem automatycznym. Dzięki wodoszczelności do 100 metrów i sprężynie antymagnetycznej Nivachron™, PRX oferuje niezawodność oraz idealny styl dla entuzjastów nowoczesnych zegarków. Stalowa bransoleta o satynowym wykończeniu z zapięciem motylkowym zapewnia długotrwały komfort. Podkreśl swój styl dzięki Tissot PRX 35mm Powermatic 80 w kolorze zielonym. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.111 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 35 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 23 |
| Referencja: | T1372071109100 |
Cechy dodatkowe
-Beczkowaty kształt koperty
-Mechanizm automatyczny POWERMATIC 80.111
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeszklony dekiel
-Rezerwa chodu do 80 godzin
-Superluminova na tarczach i wskazówkach
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze zielonym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Zegarek inspirowany modelem z 1978 roku
-Znaczniki godzin indeksy


