Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Przedstawiamy Tissot PRX 35 mm Powermatic 80, idealną równowagę ponadczasowego wyglądu i nowoczesnych rozwiązań. Ten 35-milimetrowy zegarek ma wysokiej jakości stalową kopertę i urzekającą niebieską tarczę, inspirowaną swoim słynnym poprzednikiem z 1978 roku. Charakterystyczny wzór tarczy gofrowanej dodaje dodatkowej warstwy elegancji modelowi z mechanizmem automatycznym. Wodoszczelny do 100 metrów i wyposażony w sprężynę antymagnetyczną Nivachron ™, PRX to idealny wybór dla osób świadomych stylu. Stalowa bransoleta o satynowym wykończeniu z zapięciem motylkowym gwarantuje całodzienny komfort. Wyróżnij się dzięki Tissot PRX 35mm Powermatic 80 w kolorze niebieskim. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Kaliber: | POWERMATIC 80.111 |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 35 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Kamienie łożyskujące: | 23 |
| Referencja: | T1372071104100 |
Cechy dodatkowe
-Beczkowaty kształt koperty
-Mechanizm automatyczny POWERMATIC 80.111
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeszklony dekiel
-Rezerwa chodu do 80 godzin
-Superluminova na indeksach oraz wskazówkach
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Zegarek inspirowany modelem z 1978 roku
-Znaczniki godzin indeksy


