Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Nowy model Tissot PRX Powermatic 80 w rozmiarze 40 mm ma wyjątkową kopertę z kutego włókna węglowego. Ten innowacyjny materiał sprawia, że każdy egzemplarz zegarka jest wyjątkowy, a także zapewnia lekkość i trwałość. Został zaprojektowany z myślą o optymalnej wydajności w wymagających warunkach, umożliwiając ambitnym osobom przekraczanie własnych granic. Ten model Tissot PRX jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących zarówno funkcjonalności, jak i stylu. Zegarek łączy piękny design z wysoką jakością. Tarcza chroniona jest odpornym na zarysowania szafirowym szkłem, zapewniając przejrzystość i trwałość. Automatyczny mechanizm, którego pracę można obserwować przez przezroczysty dekiel, posiada rezerwę chodu do 80 godzin. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 11,20 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek gumowy |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | Ceramika pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1379079720100 |
Cechy dodatkowe
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Super-LumiNova ®
-Wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 m / 330 stóp)
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzin indeksy


