Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 13,50 mm |
| Kaliber: | L844.4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - tytan |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | tytan |
| Referencja: | L38021536 |
Cechy dodatkowe
-Chronometer Officially Certified
-Kaliber mechanizmu L844.4
-Materiał tytan i ceramiczny bezel
-Mechaniczny mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę, ze sprężynką balansu z monokrystalicznego krzemu zapewniającą rezerwę chodu wynoszącą około 72 godziny
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Odporny na pole magnetyczne
-Pierścień lunety obracający się w dwóch kierunkach
-Podwójnie składane zapięcie otwierane po naciśnięciu
-Pozłacane wskazówki
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza kolorze antracytu
-Wskazówka 24-godzinna z mechanizmem stref czasowych
-Zakręcana koronka
-Znaczniki godzin nakładane cyfry arabskie
-Z łatwością zmień Twoją bransoletę dzięki systemowi wymiennemu Longines


