Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Premiera modelu Longines Spirit Zulu Time w 2022 roku rozpoczęła nowy rozdział w już i tak bogatej historii marki spod znaku skrzydlatej klepsydry. Zegarek z wieloma strefami czasowymi był kontynuacją precyzyjnych czasomierzy Longines, noszonych przez największych światowych pionierów podczas ich legendarnych wypraw. Do tej współczesnej legendy dołączy teraz o Longines Spirit Zulu Time w ergonomicznej i stylowej kopercie 39 mm. Model posiada bezel z żółtego złota podkreślonego wstawką z czekoladowobrązowej ceramiki oraz piaskowaną antracytową tarczę z okienkiem datownika na godzinie szóstej. Dopełnieniem dla stalowej koperty o średnicy 39 mm jest wymienny skórzany pasek w kolorze brązowym ze składanym zapięciem z mikroregulacją, która zapewnia maksymalny komfort i pozwala idealnie dopasować zegarek do nadgarstka.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 13,50 mm |
| Kaliber: | L844.4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L38025532 |
Cechy dodatkowe


