Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Premiera modelu Longines Spirit Zulu Time w 2022 roku rozpoczęła nowy rozdział w już i tak bogatej historii marki spod znaku skrzydlatej klepsydry. Zegarek z wieloma strefami czasowymi był kontynuacją precyzyjnych czasomierzy Longines, noszonych przez największych światowych pionierów podczas ich legendarnych wypraw. Do tej współczesnej legendy dołączy teraz o Longines Spirit Zulu Time w ergonomicznej i stylowej kopercie 39 mm. Model posiada bezel z żółtego złota podkreślonego wstawką z czekoladowobrązowej ceramiki oraz piaskowaną antracytową tarczę z okienkiem datownika na godzinie szóstej. Dopełnieniem dla stalowej koperty o średnicy 39 mm jest wymienna bransoleta ze stali nierdzewnej. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 13,50 mm |
| Kaliber: | L844.4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L38025536 |
Cechy dodatkowe
-Koperta stal szlachetna i nakładka 200 z 18-karatowego żółtego złota
-Mechanizm certyfikowany przez COSC
-Mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę, z rezerwą chodu wynoszącą około 72 godziny
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Pierścień lunety obracający się w dwóch kierunkach
-System szybkiej zmiany bransolety
-Swiss Super-LumiNova®
-Tarcza w kolorze antracytu
-Zakręcana koronka
-Zapięcie z systemem mikroregulacji
-Znaczniki godzin nakładane cyfry arabskie


