Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Premiera modelu Longines Spirit Zulu Time w 2022 roku rozpoczęła nowy rozdział w już i tak bogatej historii marki spod znaku skrzydlatej klepsydry. Zegarek z wieloma strefami czasowymi był kontynuacją precyzyjnych czasomierzy Longines, noszonych przez największych światowych pionierów podczas ich legendarnych wypraw. Do tej współczesnej legendy dołączy teraz o Longines Spirit Zulu Time w ergonomicznej i stylowej kopercie 39 mm. Model posiada bezel z wstawką z czarnej ceramiki oraz matową czarną tarczę z okienkiem datownika na godzinie szóstej. Dopełnieniem dla stalowej koperty o średnicy 39 mm jest wymienny skórzany pasek w kolorze brązowym ze składanym zapięciem z mikroregulacją, która zapewnia maksymalny komfort i pozwala idealnie dopasować zegarek do nadgarstka. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 13,50 mm |
| Kaliber: | L844.4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 39 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L38024532 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Ceramiczny pierścień
-Chronometr certyfikowany przez COSC
-Datownik na godzinie szóstej
-Kaliber mechanizmu L844.4
-Mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę, ze sprężynką balansu z monokrystalicznego krzemu zapewniającą rezerwę chodu wynoszącą około 72 godziny
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Pierścień lunety obracający się w dwóch kierunkach
-Srebrne polerowane wskazówki
-Swiss Super-LumiNova® na wskazówkach i indeksach
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza koloru czarnego, matowa
-Wskazówka 24-godzinna z mechanizmem stref czasowych
-Zakręcana koronka


