Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Nazwa Tissot Everytime mówi wszystko: ten zegarek jest odpowiedni na każdą okazję. Tissot Everytime pasuje do każdego stylu życia i każdego stroju dzięki minimalistycznemu, przejrzystemu i ponadczasowemu designowi. Wszystkie wersje tego precyzyjnego szwajcarskiego zegarka kwarcowego mają kopertę ze stali szlachetnej 316L, a także wysokiej jakości, odporne na zarysowania szafirowe szkło i są wyposażone we wskaźnik wyczerpania baterii. Ten model Tissot Everytime 40 mm ma białą tarczę z cyframi rzymskimi i czarny skórzany pasek z systemem szybkiej wymiany. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1434101603300 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Regulowany skórzany pasek
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze białym
-Spód paska syntetyczny
-Standardowe zapięcie
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Wierzchnia warstwa paska bydlęca ziarnista skóra stylizowana na skórę aligatora
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie


