Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Jak sama nazwa wskazuje, ten zegarek jest dobry na każdą okazję. Klasyczny, ponadczasowy design oraz stylowa i wyraźna tarcza podkreślają nowoczesny charakter modelu Tissot Everytime. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1434103601100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Cienka koperta
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L z PVD w kolorze różowego złota
-Modny minimalistyczny design
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Regulowany skórzany pasek
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze białym
-Spód paska syntetyczny
-Standardowe zapięcie
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Wierzchnia warstwa paska bydlęca ziarnista skóra stylizowana na skórę aligatora
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzin indeksy


