Dostępność:
dostępny na zamówienie
Wysyłka w:
10 dni
Cena:
2 200,00 zł
2200.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek Tissot Flamingo jest idealny dla pań szukających ozdoby dyskretnej, pięknej i ponadczasowej. Kolekcja tej wyjątkowej linii zawiera zjawiskowe modele w różnej kolorystyce tarczy, zarówno na pasku jak i bransolecie. Ekskluzywne, wyjątkowe modele Tissot zauroczą i zachwycą Panie ceniące elegancję. Czasomierz objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Link do filmu TISSOT FLAMINGO: https://youtu.be/2OPZxMVgB4c
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 6,50 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 30 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T0942103311101 |
Cechy dodatkowe
-Bransoleta pozłacana metodą PVD w odcieniu różowego złota
-Centralny sekundnik
-Kalendarz
-Tarcza masa perłowa
-Zapięcie motylkowe
Kod produktu:
T094.210.33.111.01


