Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena:
2 100,00 zł
2100.00
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Gentleman to zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman z mechanizmem kwarcowym będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny. Tissot Gentleman jest objęty dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,5 0 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1274101105100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Mechanizm F06.115
-Tarcza w kolorze czarnym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy
Kod produktu:
T127.410.11.051.00


