Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Tissot Gentleman to zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman z mechanizmem kwarcowym będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny. Kopertę czasomierza wykonano z tytanu, więc jest to wyjątkowa propozycja dla alergików. Tissot Gentleman jest objęty dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,5 0 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - tytan |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | tytan |
| Referencja: | T1274104404100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Kalendarz
-Koperta oraz bransoleta wykonana z tytanu
-Mechanizm F06.115
-Tarcza w kolorze granatowym
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


