Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Od początku lat 80. bestsellerowy Tissot PR 100 pozostaje wierny swojej nazwie - precyzyjny („P”), wytrzymały („R”) i wodoszczelny do 10 barów (100 m). Koperta została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która zapewnia wyjątkową trwałość, dzięki czemu zegarek zachowuje swój elegancki wygląd przez wiele lat. Smukła koronka dodaje całości subtelnego, eleganckiego akcentu. Model Tissot PR 100 napędza mechanizm kwarcowy Swiss Made.Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,25 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1504101601100 |
Cechy dodatkowe
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Centralny sekundnik
-Datownik na godzinie trzeciej
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Superluminova
-Materiał koperty stal szlachetna 316L
-Spód paska syntetyczny
-Standardowe zapięcie
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA F06.115
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania
-Tarcza biała
-Wierzchnia warstwa paska bydlęca ziarnista skóra stylizowana na skórę aligatora
-Wodoszczelny do ciśnienia 10 barów (100 m / 330 stóp)
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzin indeksy


