Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Nazwa Tissot Everytime mówi wszystko: ten zegarek jest odpowiedni na każdą okazję. Wraz z Everytime, Tissot prezentuje zegarek, który pasuje do każdego stylu życia i każdej stylizacji dzięki minimalistycznemu i ponadczasowemu designowi. Wszystkie wersje tego precyzyjnego zegarka z mechanizmem kwarcowym, mają kopertę ze stali szlachetnej 316L i wysokiej jakości, odporne na zarysowania szafirowe szkło oraz są wyposażone we wskaźnik żywotności baterii. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,10 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 50m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1434103309100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Koperta wraz z bransoletą to stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota
-Mechanizm szwajcarski kwarcowy
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Tarcza w kolorze zielonym
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


