Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Reedycja kultowego wzoru zegarka z lat 70. Nową linię PRX wyróżnia lekkość, unikalny styl i siła ponadczasowego designu. W 1978 r. Tissot stworzył kwarcowy model z delikatną kopertą i smukłymi indeksami. Kilka lat później Tissot zarejestrował nazwę PRX, która stała się synonimem ponadczasowej jakości oraz precyzji. Skrót ten oczywiście nie był przypadkowy, „PR” z francuskiego Précise et Robuste oznacza Precyzyjny i Solidny, a „X” jako rzymska cyfra dziesięć, była odpowiednikiem wodoszczelności zegarka 10ATM (100m). Dziś Tissot, odwołując się do swojego dziedzictwa, prezentuje PRX 40 205, model oddający hołd zegarkowi z tamtej epoki. Jest on przede wszystkim nowoczesną, modną i bardzo udaną interpretacją swojego poprzednika. Marka zachowała, dopracowała i podkreśliła główne cechy historycznego modelu przenosząc je na nowy poziom nieskazitelnej jakości wykończenia.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,4 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - kauczuk |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374101704100 |
Cechy dodatkowe
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Elementy luminescencyjne Superluminova na wskazówkach i indeksach
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L
-Kształt koperty beczkowaty
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe
-Pasek syntetyczny
-Standardowe zapięcie
-System szybkiej wymiany paska
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzi indeksy


