Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Zegarek PRX Powermatic 80 to nowoczesny, a zarazem osadzony w stylistyce pop-art’u model, który zachwyca nie tylko swoim mechanizmem ale również designem. Zegarek jest cienki, gładki i subtelnie łączy w sobie elementy z lat 70. Model PRX Automatic został wyposażony w szwajcarski automatyczny mechanizm Powermatic z 80-godzinną rezerwą chodu i sprężyną włosową Nivachron, która jest odporna na działania pola magnetycznego. Mechanizm ETA Powermatic został zamknięty w kopercie o średnicy 40 mm i grubości 10,9 mm, wykonanej ze szczotkowanej stali szlachetnej z przezroczystym deklem dzięki czemu możemy obserwować pracę mechanizmu zegarka. Indeksy oraz wskazówki są pokryte powłoką Super-LumiNovą. Luminescencyjne wskazówki modelu PRX Powermatic 80 są zamontowane bardzo blisko siebie, co pozwala stworzyć efekt uniesienia i optycznie zbliżyć tarczę do szkła. Giloszowana tarcza oraz stalowa bransoleta sprawiają, że zegarek jest niezwykle elegancki. To z pewnością idealny zegarek dla mężczyzny podchodzącego do klasy z przymrużeniem oka, stawiającego na gadżety o niebanalnym wzornictwie, które pozwalają mu wyrazić własną indywidualność. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | T1374071704100 |
Cechy dodatkowe
-Elementy luminescencyjne na tarczy Superluminova
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach Superluminova
-Kształt koperty beczkowaty
-Materiał koperty 316L koperta ze stali szlachetnej
-Mechanizm szwajcarski automatyczny
-Odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przeźroczysty dekiel
-Rezerwa chodu do 80 godzin, przy maksymalnie nakręconej sprężynie
-Standardowe zapięcie
-Spód paska syntetyczny
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Wierzchnia warstwa paska syntetyczny
-Wymienna bransoleta
-Znaczniki godzin indeksy


