Uwaga! Zegarek dostępny tylko na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu określenia czasu dostawy.
Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Męski zegarek PRX Powermatic 80 to nowoczesny, a zarazem osadzony w stylistyce pop-art’u model, który zachwyca nie tylko swoim mechanizmem ale również designem. Zegarek jest smukły i subtelnie łączy w sobie elementy z lat 70. Model PRX Automatic został wyposażony w szwajcarski automatyczny mechanizm Powermatic z 80-godzinną rezerwą chodu i sprężyną włosową Nivachron, która jest odporna na działania pola magnetycznego. Mechanizm ETA Powermatic został zamknięty w kopercie o średnicy 40 mm i grubości 10,9 mm, wykonanej ze szczotkowanej stali szlachetnej z przezroczystym deklem dzięki czemu możemy obserwować pracę mechanizmu zegarka. Indeksy oraz wskazówki są pokryte powłoką Super-LumiNovą. Luminescencyjne wskazówki modelu PRX Powermatic 80 są zamontowane bardzo blisko siebie, co pozwala stworzyć efekt uniesienia i optycznie zbliżyć tarczę do szkła. W zegarku Tissot PRX Powermatic 80 wykorzystano motylkowe zapięcie, dzięki czemu zakładanie, jak i jego zdejmowanie przebiega komfortowo. Jednocześnie bransoleta gwarantuje użytkownikowi ergonomiczne dopasowanie do nadgarstka. Czasomierz objęty dwuletnia, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,90 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 100m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Rezerwa chodu: | 80 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T1374073304100 |
Cechy dodatkowe
-Centralny sekundnik
-Elementy luminescencyjne na wskazówkach i indeksach Super-LumiNova ®
-Kalendarz na godzinie trzeciej
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L z PVD w kolorze różowego złota
-Odporne na zarysowania szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną
-Opatentowana sprężyna balansu Nivachron
-Przezroczysty dekiel pozwalający obserwować pracę mechanizmu
-Rezerwa chodu, przy maksymalnie nakręconej sprężynie wynosi do 80 godzin
-Szwajcarski mechanizm automatyczny
-System szybkiej wymiany paska
-Tarcza w kolorze niebieskim
-Wymienna bransoleta
-Zapięcie motylkowe z przyciskami
-Znaczniki godzin indeksy


