Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować wyjątkowy, niepowtarzalny czasomierz Longines, linii Master Collection wyprodukowany dla uczczenia 190-lecia istnienia marki. The Longines Master Collection 190th Anniversary może być gratką dla kolekcjonerów, wielbicieli marki. Koperta zegarka została wykonana ze stali szlachetnej. Wewnątrz koperty pracuje mechanizm wykonany specjalnie dla firmy Longines, kaliber L888, z krzemową sprężyną balansu oraz rezerwą chodu wynoszącą około 72 godziny. Dekiel czasomierza jest przeszklony szkłem szafirowym, więc bez przeszkód możemy podziwiać pracę mechanizmu oraz kunszt szwajcarskich zegarmistrzów. Całości dopełnia elegancka tarcza w kolorze srebrnym z wygrawerowanymi cyframi arabskimi. Pasek został wykonany ze skóry z aligatora. The Longines Master Collection 190th Anniversary objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 9,35 mm |
| Kaliber: | L888 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - aligator |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L27934732 |
Cechy dodatkowe
-Bezpieczne zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Grawerowane cyfry arabskie na tarczy
-Szkło szafirowe z wielowarstwową powłoką antyodblaskową po obu stronach
-Przeszklony dekiel szkłem szafirowym
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali


