Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Jako tradycyjna marka zegarmistrzowska, Longines produkował wyjątkowe czasomierze już od wczesnych początków istnienia. Współcześnie, kolekcja The Longines Master Collection w perfekcyjny sposób ilustruje etos firmy, a potwierdza to sukces tej linii, której rynkowa premiera odbyła się w 2005 roku. Czasomierz objęty jest pięcioletnią międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 10,80 mm |
| Kaliber: | L897 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 40 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal |
| Rezerwa chodu: | 72 godziny |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L29104776 |
Cechy dodatkowe
-Bezpieczne zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Kaliber mechanizmu L897
-Mechaniczny mechanizm samonakręcający, pracujący w rytmie 25 200 drgań na godzinę, z rezerwą
chodu wynoszącą około 72 godziny
-Srebrne polerowane wskazówki-
-Tarcza w kolorze srebrnym "kłos jęczmienia"
-Tarcza wykładana 13 brylantami Top Wesselton VS-SI, o łącznej masie 0.059 karata


