Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Linia Longines Master Collection to połączenie eksperckiej wiedzy i bogatego doświadczenia. Jako tradycyjna marka zegarmistrzowska, Longines produkował wyjątkowe czasomierze już od wczesnych początków istnienia. Współcześnie, kolekcja The Longines Master Collection w perfekcyjny sposób ilustruje etos firmy, a potwierdza to sukces tej linii, której rynkowa premiera odbyła się w 2005 roku. Czasomierz objęty jest pięcioletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 8,90 mm |
| Kaliber: | L592 |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 25,50 mm |
| Rodzaj paska: | bransoleta - stal z elementami złota |
| Rezerwa chodu: | 45 godzin |
| Mechanizm: | mechaniczny automat |
| Koperta: | stal szlachetna |
| Referencja: | L21285797 |
Cechy dodatkowe
-Bezpieczne zapięcie bransoletowe otwierane przyciskami
-Centralny sekundnik
-Dekiel koperty przeszklony szkłem szafirowym
-Kalendarz
-Kaliber mechanizmu L592
-Materiał koperty stal szlachetna i 18-karatowe różowe złoto
-Mechanizm z naciągiem automatycznym, samonakręcający, pracujący w rytmie 28 800 drgań na godzinę, z rezerwą chodu wynoszącą około 45 godzin
-Szkło szafirowe odporne na zarysowania
-Tarcza w kolorze srebrny "kłos jęczmienia"
-Wskazówki z barwionej na niebiesko stali
-Znaczniki godzin malowane cyfry arabskie


