Znalazłeś ten model w niższej cenie? Skontaktuj się i negocjuj cenę!
30-dniowy zwrot
Autoryzowany salon i serwis zegarków
Bezpieczne płatności
Darmowa i ubezpieczona dostawa
Opis
Rodzina modeli Tissot Tradition dodaje ultranowoczesnemu zegarmistrzostwu Tissot odrobinę uzasadnionej nostalgii. Współczesną technologię zamknięto w wyrazistym wzornictwie w stylu vintage. Zaawansowana funkcjonalność jest idealnie zbalansowana klasycznymi detalami i subtelnymi tradycyjnymi wykończeniami. Design dopełniają takie elementy, jak giloszowanie tarczy i łagodne linie koperty. Tissot Tradition to dla jego użytkowników obietnica nieskończonych godzin precyzji i trwale dobrego wyglądu. Czasomierz objęty jest dwuletnią, międzynarodową gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Wysokość koperty ze szkłem: | 7,50 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wodoszczelność: | 30m |
| Szkło: | szafirowe |
| Średnica koperty: | 42 mm |
| Rodzaj paska: | pasek - skórzany |
| Mechanizm: | kwarcowy |
| Koperta: | stal szlachetna pokryta powłoką PVD |
| Referencja: | T0636103603800 |
Cechy dodatkowe
-EOL (wskaźnik wyczerpania baterii)
-Koperta w stylu z lat 50. i kilka detali w stylu vintage nadają zegarkowi styl retro
-Koperta wykonana ze stali szlachetnej 316L z PVD w kolorze różowego złota
-Materiał koperty stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu różowego złota
-Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe
-Regulowany skórzany pasek
-Szwajcarski mechanizm kwarcowy
-Tarcza w kolorze srebrnym
-Znaczniki godzin cyfry rzymskie oraz indeksy


